Reklama
Dnes je čtvrtek 07.12.2023     svátek má Ambrož

Vítejte na webu Jihlavských listů. Prostřednictvím unikátní databáze můžete sledovat vašeho politika. Máte na něj otázku? Stačí u jeho jména kliknout na Zeptejte se… a napsat dotaz. Redakce Vaši otázku obdrží a přepošle politikovi. Slibujeme, že váš dotaz nezameteme pod koberec. Odpověď na vaši otázku zveřejníme právě na specializovaném politickém portále vas-politik.cz. Vaše redakce Jihlavských listů

MVDr. Božena KremláčkováZpět na přehled

19. 08. 1955
za KSČM, členka SDS


Zeptejte se tohoto politika

 

Narodila se v Jihlavě, kde také bydlí.

Nejvyšší dosažené vzdělání a rok: vysokoškolské – Vysoká škola veterinární v Brně (1980). Pracuje jako veterinární lékařka na Krajské veterinární správě Státní veterinární správy pro Kraj Vysočina.

Politická angažovanost: V letech 1990 – 2002, 2006 – dosud je zastupitelkou města Jihlava. V roce 1992 byla členkou Federálního shromáždění.

V politice se soustředí na sociální problematiku a životní prostředí.

Jejími koníčky jsou historie, zahrada, četba

V komunálních volbách 2018 na kandidátce KSČM uspěla a stala se zastupitelkou i na další volební období. KSČM skončilo v opozici. V roce 2022 se levice nedostala do zastupitelstva.

Stranická historie: před rokem 1989 bezpartijní, v letech 1990-1993 KSČ(M), od roku 1993 dosud je členkou Strany demokratického socialismu (SDS).

Zajímavost: Patřila k nejdéle sloužícím jihlavským zastupitelům.


Články o Božena
Reklama
Reklama

Reklama
© 2007 Parola s.r.o. - užití obsahu včetně převzetí článku bez písemného souhlasu Paroly spol s r. o. je zakázáno. edited by N.E.S.P.I