Reklama
Dnes je pondělí 24.06.2024     svátek má Jan

Vítejte na webu Jihlavských listů. Prostřednictvím unikátní databáze můžete sledovat vašeho politika. Máte na něj otázku? Stačí u jeho jména kliknout na Zeptejte se… a napsat dotaz. Redakce Vaši otázku obdrží a přepošle politikovi. Slibujeme, že váš dotaz nezameteme pod koberec. Odpověď na vaši otázku zveřejníme právě na specializovaném politickém portále vas-politik.cz. Vaše redakce Jihlavských listů

Vojtěch ŠoulaZpět na přehled

14. 2. 2002
STAN


Zeptejte se tohoto politika
  • Zastupitel Jihlavy

 

Vysokoškolský student a umělec, místopředseda STAN Jihlavsko.

Narodil se a žije v Jihlavě na Horním Kosově. V současné době studuje na Janáčkově akademii múzických umění Audiovizuální tvorbu a divadlo.
Je členem Studentské komory Rady vysokých škol, předseda mSTANu Vysočina a místopředseda STANu Jihlava. Odmaturoval v roce 2021 na OA, VOŠZ a SZŠ, SOŠS Jihlava obor Fotografie a multimédia.
O politiku se zajímá od roku 2013 komentářem a satirou hlavně v rámci autorského divadla VOKO.
V roce 2018 se podílel na kampani uskupení Fórum Jihlava a v roce 2020 na krajské kampani Starostů pro Vysočinu a od roku 2021 je registrovaným příznivcem hnutí Starostové a nezávislí.
V roce 2022 zvolen v komunálních volbách jako náhradník do městského zastupitelstva v Jihlavě za STAN. V roce 2023 rezignovala z osobních důvodů na post zastupitelky za STAN Miroslava Zápotočná a Vojtěch Šoula jí nahradil v zastupitelstvu jako další v pořadí.

 


Články o Vojtěch

Prioritou pro mě je obecný prospěch, říká Šoula, nový jihlavský zastupitel za STAN

Vojtěch Šoula se stal novým jihlavským zastupitelem za STAN. V listopadu 2023 nahradil zastupitelku Miroslavu Zápotočnou, která rezignovala. JL mu položily několik otázek. Na jaká témata se jako zastupitel nejvíce zaměříte a proč?
Reklama
Reklama

Reklama
© 2007 Parola s.r.o. - užití obsahu včetně převzetí článku bez písemného souhlasu Paroly spol s r. o. je zakázáno. edited by N.E.S.P.I