Reklama
Dnes je neděle 04.12.2022     svátek má Barbora

Vítejte na webu Jihlavských listů. Prostřednictvím unikátní databáze můžete sledovat vašeho politika. Máte na něj otázku? Stačí u jeho jména kliknout na Zeptejte se… a napsat dotaz. Redakce Vaši otázku obdrží a přepošle politikovi. Slibujeme, že váš dotaz nezameteme pod koberec. Odpověď na vaši otázku zveřejníme právě na specializovaném politickém portále vas-politik.cz. Vaše redakce Jihlavských listů

Radek HošekZpět na přehled

7. 2. 1977
za Starostové a NK


Zeptejte se tohoto politika
  • Zastupitel Jihlavy

 

Narodil se v Jihlavě, má středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou. Je podnikatelem a manažerem v oboru gastronomie.
Stranická historie: V roce 2018 kandidoval za Fórum Jihlava (tehdy formálně kandidátka s podporou STAN). Nově působí jako předseda místní organizace STAN Jihlava a je předsedou oblastní organizace STAN Jihlavsko. Byl lídrem kandidátky Starostové a NK.

V roce 2018 kandidoval na kandidátce Fóra Jihlava, ale ze zadních pozic se do zastupitelstva nedostal. V roce 2022 byl lídrem kandidátky Starostové a nezávislí, ve volbách toto uskupení uspělo a do zastupitelstva se dostal.


Záliby: cestování, tenis, lyžování, turistika, podpora veřejně prospěšných aktivit a dobrovolnictví.

 

 


Články o Radek
Reklama
Reklama

Reklama
© 2007 Parola s.r.o. - užití obsahu včetně převzetí článku bez písemného souhlasu Paroly spol s r. o. je zakázáno. edited by N.E.S.P.I