Reklama
Dnes je středa 27.09.2023     svátek má Jonáš

Vítejte na webu Jihlavských listů. Prostřednictvím unikátní databáze můžete sledovat vašeho politika. Máte na něj otázku? Stačí u jeho jména kliknout na Zeptejte se… a napsat dotaz. Redakce Vaši otázku obdrží a přepošle politikovi. Slibujeme, že váš dotaz nezameteme pod koberec. Odpověď na vaši otázku zveřejníme právě na specializovaném politickém portále vas-politik.cz. Vaše redakce Jihlavských listů

Jiří AntonůZpět na přehled

7. 6. 1966
Fórum Jihlava


Zeptejte se tohoto politika

 

Narodil se v Třebíči, absolvoval jihlavské gymnázium, poté pokračoval dva roky ve studiu na ČVUT.
V létě 1989 podepsal Několik vět a byl od počátku členem vznikajícího Občanského fóra v Jihlavě. Po ustavení ODS v Jihlavě, byl jejím prvním tiskovým mluvčím.
V letech 2004 až 2008 byl místopředsedou dozorčí rady Dopravního podniku města Jihlavy, členem kontrolního výboru města a rovněž členem finančního výboru Kraje Vysočina.
Skoro 30 let pracoval v bance jako specialista IT. Nyní jako správce přístupových systémů v největším průmyslovém podniku v Jihlavě.
Jeho koníčkem je genealogie a domovarnictví. Ženatý, otec dvou dětí.
 
Do komunální politiky vstoupil v roce 2021, kdy za Fórum Jihlava z pozice druhého náhradníka získal mandát po Miroslavu Tomancovi, který na jaře 2021 rezignoval. V únoru byl zvolen do Rady města Jihlavy.
 
Stranická historie: v letech 1991–1997 člen ODS, od roku 2017 člen Fóra Jihlava. V krajských komisích a výborech působil jako nezávislý kandidát za SNK a v posledních dvou volebních obdobích jako nominant za sociálního partnera krajské tripartity.
 

 


Články o Jiří

Po Kuchyňovi, který rezignoval, Fórum navrhuje na post radního Antonů

Zastupitel Jiří Antonů (Fórum Jihlava), který na jaře loňského roku nahradil Miroslava Tomance (Fórum Jihlava), jenž rezignoval, je kandidátem na jihlavského radního. Do komunální politiky jste vstoupil na jaře loňského roku...
Reklama
Reklama

Reklama
© 2007 Parola s.r.o. - užití obsahu včetně převzetí článku bez písemného souhlasu Paroly spol s r. o. je zakázáno. edited by N.E.S.P.I