Reklama
Dnes je čtvrtek 18.04.2024     svátek má Valérie

Vítejte na webu Jihlavských listů. Prostřednictvím unikátní databáze můžete sledovat vašeho politika. Máte na něj otázku? Stačí u jeho jména kliknout na Zeptejte se… a napsat dotaz. Redakce Vaši otázku obdrží a přepošle politikovi. Slibujeme, že váš dotaz nezameteme pod koberec. Odpověď na vaši otázku zveřejníme právě na specializovaném politickém portále vas-politik.cz. Vaše redakce Jihlavských listů

Mgr. Marie DudíkováZpět na přehled

13. 2. 1956
KDU-ČSL


Zeptejte se tohoto politika
  • Krajský zastupitel

 

Narodila se a žije v Třebíči. Vystudovala Pedagogickou fakultu VŠP Hradec Králové, obor sociální politika a sociální práce, specializace management nonprofitních organizací. Má osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu v oboru:  Zdravotní laborant a Zdravotně – sociální pracovník.
Pracovala na OÚNZ, nemocnicích v Třebíči nebo v Mostišti, poté ve Fakultní nemocnici Brno jako vedoucí Odběrového střediska Třebíč. V současnosti učí na Vyšší odborné škole a Střední škole veterinární, zemědělské a zdravotnické Třebíč.

Je zastupitelkou Města Třebíč. V krajských volbách na podzim 2020 uspěla a stala se krajskou zastupitelkou.

Stranická historie: Členka KDU–ČSL, místopředsedkyně MěO v Třebíči, předsedkyně OV KDU-ČSL v Třebíči, místopředsedkyně KV KDU-ČSL Vysočina, členka Celostátní konference KDU-ČSL.

 

 


Články o Marie
Reklama
Reklama

Reklama
© 2007 Parola s.r.o. - užití obsahu včetně převzetí článku bez písemného souhlasu Paroly spol s r. o. je zakázáno. edited by N.E.S.P.I