Reklama
Dnes je úterý 18.06.2019     svátek má Milan

Vítejte na webu Jihlavských listů. Prostřednictvím unikátní databáze můžete sledovat vašeho politika. Máte na něj otázku? Stačí u jeho jména kliknout na Zeptejte se… a napsat dotaz. Redakce Vaši otázku obdrží a přepošle politikovi. Slibujeme, že váš dotaz nezameteme pod koberec. Odpověď na vaši otázku zveřejníme právě na specializovaném politickém portále vas-politik.cz. Vaše redakce Jihlavských listů

MUDr. Pavel AntonínZpět na přehled

05. 06. 1962
ČSSD


Zeptejte se tohoto politika

 

Žije v Havlíčkově Brodě. V roce 1987 absolvoval Lékařskou fakultu UJEP v Brně. Jako lékař pracoval ve Znojmě, Pelhřimově, nyní je primářem gynekologicko - porodnického oddělení Nemocnice Havlíčkův Brod.

Zastupitelem kraje byl v letech 2008-2012. Od roku 2010 je též zastupitelem Havlíčkova Brodu. V parlamentních volbách v roce 2010 byl zvolen poslancem, i když kandidoval až z 19. místa. O čtyři roky později se opět díky kroužkování dostal do Poslanecké sněmovny, tentokrát z 11. místa.

V Poslanecké sněmovně Parlamentu ČR pracuje ve Výboru pro zdravotnictví.

Ve volbách do Sněmovny v říjnu 2017 obhajoval svůj poslanecký mandát, ale neuspěl.

V komunálních volbách na podzim roku 2018 kandidoval do zastupitelstva Havlíčkova Brodu. Na kandidátce ČSSD skončil třetí, ale z ČSSD se do zastupitelstva dostal jen lídr kandidátky.

Stranická historie: Do ČSSD vstoupil v roce 2005.


Články o Pavel
Reklama
Reklama

Reklama
© 2007 Parola s.r.o. - užití obsahu včetně převzetí článku bez písemného souhlasu Paroly spol s r. o. je zakázáno. edited by N.E.S.P.I